Που θα μας βρείτε
Δείτε τα Βίντεο μας

Διατροφή


  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (30/11/2019-01/12/2019)
Print
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
10.15 -2011 (2)-2014      
11.15 -2013      
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ. Κ17 ΝΕΩΝ 2003 ΑΕ.ΚΡΗΝΗΣ
9.00 ΜΙΚΡΑΣ Κ13 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2007(1) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
10.00 ΡΥΣΙΟΥ Κ15 ΠΑΙΔΩΝ 2005 ΑΝΑΓ.ΡΥΣΙΟΥ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
11.30 JOGA BSC Κ11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
15.15 JOGA BSC Κ12 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2008 (2) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 LOVE Κ11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠ.
9.30 BEBIDES Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥ. 2010 (3) ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ
10.45 ΛΕΩΝΤΩΝ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΡΩΤΕΑΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (2) ΑΠΟΛ.Κ.ΣΧΟΛ.
12.45 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
13.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ9 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2011 (1) ΠΑΟΚ
17.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ13 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2007 (2) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
         
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 1-12-2019
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.15 JOGA BSC Κ8 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2012 (2) ΑΧ. ΠΕΡΑΙΑΣ
11.30 JOGA BSC Κ7 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2013 (1) ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
13.30 JOGA BSC Κ7 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2013 (2) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
13.30 JOGA BSC Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (1) ΜΕΝΤΕΚΑΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 LOVE Κ12 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2008 (1) ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
9.00 SHOOTERS Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (3) ΤΟΥΜΠΑ FC.
10.00 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Κ16 ΝΕΩΝ 2004 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
10.30 ΤΖΙΟΛΑ Κ8 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2012 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
11.30 ATHL.PARK Κ12 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩ.
14.00 CHIAMPIONS Κ11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΧΑΝΘ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
14.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ART SOCCER
15.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2007 AJAX-STARS
17.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ15 ΠΑΙΔΩΝ 2005/6 ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (23-24/11/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (16-17/11/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (9-10/11/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (02-03/11/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (19-20/10/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (12-13/10/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (5-6/10/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (28-29/09/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (21-22/09/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (14-15/09/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (21-22-23-24-25/06/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (15-16-17/06/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (07-08-09/06/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (01/06/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (18/05/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (11/05/2019)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-5-2019
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
10.00 -2005 (2)-2012      
11.30 -2013      
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΤΕΦΑΑ Κ15-ΝΕΩΝ 2004 ΠΑΟΔ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κ16-ΝΕΩΝ 2003 ΠΑΟΔ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κ17-ΝΕΩΝ 2002 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡ.
12.00 ΝΕΑΠΟΛΗ Κ13-ΠΡΟΠΑΙΔ. 2007 ΑΚΑΔ.ΚΟΥΔΑ
12.30 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ. Κ13-ΠΡΟΠΑΙΔ. 2006 (1) ΑΡΗΣ
14.00 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ16-ΝΕΩΝ 2004 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 JOGA BFC Κ14-ΠΑΙΔΩΝ 2005/6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
10.00 JOGA BFC Κ13-ΠΡΟΠΑΙΔ. 2008 (1) ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
11.30 JOGA BFC Κ10-ΠΡΟΤΖΟΥ. 2010 (1) ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
12.00 JOGA BFC Κ12-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12-5-2019
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ10-ΠΡΟΤΖΟΥ. 2010 (2) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑ.
10.00 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ8-ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
11.00 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ7-ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2012/13 ΑΚΑΔ.ΡΕΑΛ
11.00 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ12-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ.
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.30 JOGA BFC Κ7-ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2012 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
13.00 JOGA BFC Κ11-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (2) ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
13.30 JOGA BFC Κ8-ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-2
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 LOVE Κ12-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΤΟΡΤΡΕΤΕΣΤΕ
12.15 LOVE Κ14-ΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΤΟΡΤΡΕΤΕΣΤΕ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
12.00 ΜΑΚΕ/ΝΙΚΟΥ Κ10-ΠΡΟΤΖΟΥ. 2009 (2) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
14.00 ΜΑΚΕ/ΝΙΚΟΥ Κ9-ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2010 (1) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

 




  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (20-21-22/04/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (13-14/04/2019)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (6-7/04/2019)
Print



First Previous   Εμφάνισε 2 από 14 σελίδες   Next Last