Που θα μας βρείτε
Δείτε τα Βίντεο μας

Διατροφή


  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 27-28-29/12/2012
Print

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ:2006-2005 Α-2002 Α-2001 Α-2000 Α

ΠΕΜΠΤΗ 27/12/2012
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
15:30 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Α ΠΑΟΚ
15:30 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001 Α ΑΕΦ
18:30 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Α ΗΡΑΚΛΗΣ
18:30 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.
     
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/12/2012
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
10:00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Α ΕΛΠ. ΣΥΚΕΩΝ
15:30 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Α ΦΙΛΩΤ.ΦΛΩΡ.
17:30 ΜΠΑΜΠΙΝΟ 2006 ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ
17:50 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Α ΓΙΑΝΝΙΝΑ
18:30 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Α ΑΕΦ
     
ΓΗΠ.ΤΕΦΑΑ
11:15 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Α ΗΡΑΚΛΗΣ
     
     
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/12/2012
ΓΗΠ.PLANET
9:00-12:00 ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ
12:00 ΜΠΑΜΠΙΜΟ 2006 ΕΛΠ.ΣΥΚΕΩΝ
13:00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Α ΑΡΗΣ
14:00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ-ΑΠΟΝΟΜΕΣ  


  YOUTH TALENTS CUP ATHENS 3-4-5/1/2013
Print

ΠΑΙΔΙΚΟ ΟΜΙΛΟΣ BEBIDES 2000

ΟΜΙΛΟΣ 1
1 ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2 BEBIDES 2000
3 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΙΛΟΣ
1 3/1/2013 18'30 F.FOUS 1 BEBIDES 2000 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1
ΦΙΛΙΚΟ 4/1/2013 10'30 ΒΟΥΛΑ 1 BEBIDES 2000 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΦΙΛΙΚΟ
2 4/1/2013 18'30 ΒΟΥΛΑ 1 ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ BEBIDES 2000 1

 

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΟΜΙΛΟΣ BEBIDES 2000 (1)

ΟΜΙΛΟΣ 1
1 ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2 BEBIDES 2000 (1)
3 ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΙΛΟΣ
1 3/1/2013 20'00 F.FOUS 1 BEBIDES 00 (1) ΠΑΕ ΕΓΟΤΕΛΗΣ 1
1 4/1/2013 12'00 ΒΟΥΛΑ 1 BEBIDES 00 (1) ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 00 ΦΙΛΙΚΟ
2 4/1/2013 20'00 ΒΟΥΛΑ 1 ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ BEBIDES 2000 (1) 1

 

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΟΜΙΛΟΣ BEBIDES 2000 (2)

ΟΜΙΛΟΣ 11
1 BEBIDES 00 (2)
2 ΠΑΕ ΠΑΟ 01
3 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΙΛΟΣ
ΦΙΛΙΚΟ 3/1/2013 17'00 F.FOUS 1 ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 01 BEBIDES 00 (2) ΦΙΛΙΚΟ
1 4/1/2013 09'00 ΒΟΥΛΑ 1 BEBIDES 00 (2) ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 11
2 4/1/2013 17'00 ΒΟΥΛΑ 1 BEBIDES 00 (2) ΠΑΕ ΠΑΟ 01 11



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΟΡΤΩΝ ΑΠΟ 23/12/2012 ΕΩΣ 02/01/2013
Print
ΚΥΡΙΑΚΗ  23/12/2012 ΡΕΠΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ  24/12/2012 ΡΕΠΟ
ΤΡΙΤΗ 25/12/2012 ΡΕΠΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/12/2012 ΡΕΠΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ 31/12/2012 ΡΕΠΟ
ΤΡΙΤΗ 01/01/2012 ΡΕΠΟ
     
ΤΕΤΑΡΤΗ 26/12/2012 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
ΠΕΜΠΤΗ 27/12/2012 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/12/2012 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/12/2012 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ


ΑΠΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 02/01/2013 ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 15-16/12/2012
Print
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 15-16/12/2012
     
ΕΠΣΜ
9.00 ΓΗΠ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Α ΠΑΟΚ 2001
11.30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 1999 ΠΑΟΝΕ
12.00 ΓΗΠ. ΤΕΦΑΑ 2 ΠΑΙΔΩΝ 1998 ΑΕΦ
     
ΓΗΠΕΔΟ PLANET    
11.30 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2002 Α ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
12.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2004 Α ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
13.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2005 Α ΑΧ.ΜΙΚΡΑΣ
14.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2002 Γ ΓΕΡΜ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ    
10.00 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 ΠΡΟΤ.ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ
11.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Β ΑΡΗΣ 2004
11.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Β ΚΑΡΔΙΑ
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2012
     
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
9.30 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Β ΠΑΟΔ
14.00 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001 Β ΑΧ.ΜΙΚΡΑΣ
14.00 ΠΑΙΔΩΝ 1998/1999 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
10.10 ΠΡΟΠ[ΑΙΔΩΝ 2000 Β ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
11.00 ΕΠΣΜ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Β ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
12.30 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001 Γ ΕΡΜΗΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ ATHLETIC PARK
11.30 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Α ΡΥΣΙΟ
12.30 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Γ ΧΑΝΘ
13.30 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Γ LIVERPOOL
     
10.30 ΓΗΠ. ΣΑΝΤΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001 Α ΣΑΝΤΟΣ
11.00 ΓΗΠ. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΕΠΣΜ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 ΘΕΡΜΗ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 8-9/12/2012
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2012
ΕΠΣΜ
8.30 ΓΗΠ. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 1998 ΑΡΗΣ 1998
9.00 ΓΗΠ. ΕΡΜΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Γ ΑΕΤ.ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
10.00 ΓΗΠ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 1997 ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2
10.00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 1999 ΑΧ.ΠΕΡΑΙΑΣ
     
11.30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 1999-2000 Α  
     
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
9.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2002 Γ ΠΡΟΤ.ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ
10.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2002 Α ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
10.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2004 Α ΑΕΦ
12.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2005 Α ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
13.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Β ΑΚ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Β ΑΚ. ΤΖΙΟΛΑΣ
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2012
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
10.30 ΤΖΟΥΝΙΟΡ  2002 Β ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13.00 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001 Β ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
     
ΕΠΣΜ
10.00 ΓΗΠ. ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Β ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
12.00 ΓΗΠ. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ ATHLETIC PARK
11.20 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Α  LIVERPOOL
11.30 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001 Α ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ
12.30 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Γ ΔΥΟΝΗΣΟΣ


  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 1-2/12/2012
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2012
ΕΠΣΜ
8.30 ΓΗΠ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Α ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
9.00 ΓΗΠ. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΩΝ 1997 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10.30 ΓΗΠ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 1998 ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ 2
11.00 ΓΗΠ. ΜΑΤΤΑ 3 ΠΑΙΔΩΝ 1999 ΑΝ.ΕΠΑΝΩΜΗΣ
11.00 ΓΗΠ. ΕΡΜΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Γ ΑΠ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ PLANET  
11.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Α ΠΑΟΚ
13.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Γ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Α ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ
14.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Α ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ  
10.00 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 REAL TEAM
11.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Β ΑΡΗΣ 2005
11.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Β ΔΙΓ.ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2012
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
11.30 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Β ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
11.30 ΠΑΙΔΩΝ 1998/1999 ΑΡΗΣ
12.00 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001 Β ΤΡΙΓΛΙΑ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
9.00 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001 Γ ΑΚ.ΤΟΞΟΤΗΣ
10.00 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Β ΗΦΑΙΣΤΟΣ
13.00 ΕΠΣΜ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ  ΓΑΛΑΞΙΑΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ ATHLETIC PARK
9.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Γ ΑΧ.ΠΕΡΑΙΑΣ
12.30 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Β ΑΝ. ΡΥΣΙΟΥ
13.30 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Γ ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
     
11.00 ΓΗΠ. ΣΑΝΤΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001 ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
12.00 ΕΠΣΜ ΓΗΠ. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 ΠΑΟΚ 2



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 24-25/11/2012
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2012
ΕΠΣΜ
10.00 ΓΗΠ. ΔΗΜ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 1998 ΠΟΜ.
10.00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Α ΗΡΑΚΛΗΣ
11.00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.30 ΓΗΠ. ΔΗΜ.ΚΑΛΑΜΑΡ. ΝΕΩΝ 1997 ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
13.00 ΓΗΠ. ΕΡΜΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Γ ΑΡΗΣ 2002
     
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
9.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Α ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1
11.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Γ ΑΡΗΣ
12.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Α ΠΑΟΚ
13.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Α ΗΡΑΚΛΗΣ
     
14.00 ΓΗΠ. ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 1998/1999 ΣΑΝΤΟΣ
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2012
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
11.30 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Β ΑΚ. ΜΙΚΡΑΣ
10.00 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001 Β ΑΕΦ 1
     
ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΣΜ
9.00 ΓΗΠ. ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Β ΑΠ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
11.30 ΓΗΠ. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 ΑΠ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ ATHLETIC PARK
10.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Β ΑΝΑΤ.JUVE
11.20 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Γ ΑΚΑΔ. 77
11.30 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Γ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
     
12.00 ΓΗΠ. ΣΑΝΤΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2001 Α ΑΡΗΣ 3
11.00 ΓΗΠ. ΤΖΙΟΛΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Β ΗΦΑΙΣΤΟΣ


  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 17-18/11/2012
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2012
ΕΠΣΜ
9.30 ΓΗΠ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 1998 ΙΩΑΝ.ΠΑΠΑΦΗ
9.00 ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Α ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ
10.00 ΓΗΠ.ΕΡΜΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Γ REAL TEAM
11.00 ΓΗΠ.ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 1999  ΑΡΗΣ 1999
11.00 ΓΗΠ. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΩΝ 1997 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
11.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Β ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ
12.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Β ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ
13.15 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 ΑΝ.ΡΥΣΙΟ
     
ΓΗΠΕΔΟ PLANET  
11.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Α ΑΧ.ΜΙΚΡΑΣ
13.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004Α ΤΡΙΓΛΙΑ
13.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005Α ΑΕΦ
14.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Γ ΤΡΙΓΛΙΑ
     
12.30 ΓΗΠ. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2001 Γ ΠΟΜ.ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2012
     
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
10.00 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001Β ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠ.
10.15 ΠΑΙΔΩΝ 1998/1999 ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
10.30 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002Β ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
10.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΜ 2004 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
11.20 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2000 Β ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
12.30 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2001 Γ REAL TEAM
     
ΓΗΠΕΔΟ ATHLETIC PARK
9.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Γ ΔΥΟΝΗΣΟΣ
12.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Β ΑΧ.ΠΕΡΑΙΑΣ
13.00 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2000 Γ ΑΧ.ΠΕΡΑΙΑΣ
     
ΓΗΠ. ATHLETIC PARK
12.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Β AN. RYSIOY
12.30 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2000Γ ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Γ REAL TEAM
     
11.30 ΓΗΠ. ΣΑΝΤΟΣ 2001 Α ΑΡΗΣ 1
11.30 ΓΗΠ. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΕΠΣΜ 2006 ΠΥΡΣΟΣ ΕΛ.



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 10-11/11/2012
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2012
ΕΠΣΜ
9.00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 1999 ΘΕΡΜΗ
10.30 ΓΗΠ.ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 1998 ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
12.00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΩΝ 1997 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
12.00 ΓΗΠ.ΕΡΜΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Γ ΑΝΘ.ΓΑΛΑΤΙΣ.
13.30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000Α ΑΡΗΣ 1
     
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
9.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2005 Α ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔ.
9.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2002 Γ ΠΑΟΚ
10.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2004 Α ΑΠ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
12.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2002 Α ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
9.00 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 REAL TEAM 2
11.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Β ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
11.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Β ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
     
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2012
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
12.00 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001 Β ΑΡΗΣ ΚΕΡΑΣΗΔΕΣ
13.30 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Β ΓΕΡΜ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
15.15 ΠΑΙΔΩΝ 1998/1999 ΠΑΟΚ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
10.10 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2001 Γ ΘΕΡΜΗ
11.20 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2001 Γ ΜΕΓ.ΠΑΝΑΓΗ
12.30 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2000 Β ΕΡΜ.ΚΑΛΑΜ
     
ΓΗΠΕΔΟ ATHLETIC PARK
9.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Γ ΔΥΟΝΗΣΟΣ
12.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Β ΑΧ.ΠΕΡΑΙΑΣ
13.00 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2000 Γ ΑΧ.ΠΕΡΑΙΑΣ
     
ΕΠΣΜ
11.30 ΓΗΠ. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 ΑΧ.ΠΕΡΑΙΑΣ
12.00 ΓΗΠ. ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Α ΘΡ.ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
     
9.00 ΓΗΠ.ΣΑΝΤΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2001Α ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ


  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 3-4/11/2012
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2012
ΕΠΣΜ
11.00 ΓΗΠ. F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000Γ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛ.
11.30 ΓΗΠ. ΔΗΜ.ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 1998 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
12.00 ΓΗΠ. ΤΕΦΑΑ 1 ΠΑΙΔΩΝ 1999 ΑΕΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ.
12.00 ΓΗΠ. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Α ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
10.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 2004 Α ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔ
13.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2002 Γ  ΑΕΦ
14.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2005 Α ΑΡΗΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
9.00 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
11.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Β ΑΣΤ. ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
12.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Β ΑΣΤ. ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2012
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
11.30 ΠΑΙΔΙΚΟ 1998/1999 ΓΕΡΜ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ
13.30 ΤΖΟΝΙΟΡ Β 2002 Β ΠΟΣ.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
14.00 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2001 Β ΑΚΑΔ.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
9.00 ΕΠΣΜ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Β ΑΕ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
10.10 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2000 Β ΑΣΤ. ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
11.20 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2001 Γ ΑΚ. ΤΟΞΟΤΗΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ ATHLETIC PARK
10.10 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Γ ΑΧ. ΠΕΡΑΙΑΣ
11.30 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2000 Γ LIVERPUL AK.
12.15 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Β LIVERPUL AK.
     
11.30 ΓΗΠ. ΣΑΝΤΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2001 Α ΑΡΗΣ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20-21/10/2012
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2012
ΕΠΣΜ
10.30 ΓΗΠ. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΩΝ 1997 ΑΠ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
12.00 ΓΗΠ. ΕΡΜΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000Γ ΕΡΜΗΣ Κ.
12.30 ΓΗΠ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 1999 ΕΡΜΗΣ ΜΗΧ.
13.30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 1998 ΠΑΟΚ
     
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
9.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 2004 Α ΗΡΑΚΛΗΣ
10.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2002 Γ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
13.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2002 Α ΑΠ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
14.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 2005 Α ΑΤΡ. ΤΡΙΑΔΙΟΥ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
11.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Β ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ
11.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Β ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ
12.00 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2012
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
10.15 ΠΑΙΔΙΚΟ 1998/1999 ΑΕΦ
12.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2002 Β ΑΚ. ΜΙΚΡΑΣ 1
15.00 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2001 Β ΓΕΡΜ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΣΜ
9.00 ΓΗΠ. ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Α ΑΣΤΕΡΙΑ
10.30 ΓΗΠ. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 Π.Π. ΣΟΥΡΩΤΗΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ ATHLETIC PARK
10.10 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Β ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
11.20 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Γ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11.30 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2001 Α ΑΝΑΤΟΛΙΑ
     
11.00 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΓΗΠ. ΤΖΙΟΛΑΣ 2001Γ/2000 Β  
9.30 ΓΗΠ. ΜΑΤΤΑ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2000 Α ΑΡΗΣ
11.00 ΓΗΠ. F.F.F ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2000 Β ΚΕΔΡΙΛΙΑ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 13-14/10/2012
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2012
ΕΠΣΜ
9.30 ΓΗΠ. F.F.F ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Γ ΘΑΡΜΑΪΚΟΣ
10.30 ΓΗΠ. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 1999 Δ.ΤΡΙΛΟΦΟΥ
12.00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2000 Α ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
12.00 ΓΗΠ. ΤΕΦΑΑ 2 ΠΑΙΔΩΝ 1998 ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2
12.00 ΓΗΠ. ΔΗΜ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 1997 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
10.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2002 Α ΑΕΦ
10.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2002 Γ ΑΤΡ. ΤΡΙΑΔΙΟΥ
13.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 2004 Α ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 2005 Α ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
9.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Β ΗΦΑΙΣΤΟΣ
10.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005 Β ΗΦΑΙΣΤΟΣ
11.00 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 ΜΙΚΡΑ
     
12.30 ΓΗΠ.ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2006 Α ΠΑΟΚ
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2012
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
9.00 ΠΑΙΔΙΚΟ 1998/1999 ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
13.00 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2001 Β ΑΕΦ2
     
ΓΗΠΕΔΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
11.20 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2002 Β ΜΟΥΔΑΝΙΑ
11.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Β ΜΟΥΔΑΝΙΑ
     
11.00 ΓΗΠ. ΕΚΟ ΕΥΟΣΜΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2001 Α ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ
10.00 ΓΗΠ.ATHLETIC ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Γ ΑΝΑΤΟΛΙΑ


  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 6-7/10/2012
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2012
ΕΠΣΜ
10.30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΩΝ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ
11.30 ΓΗΠ. ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 1999 Α ΠΑΟΝΕ
12.00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 1998 Α.Ε.Φ
     
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
10.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 2004 Α ΑΡΗΣ
11.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 2005 Α ΓΕΡΜ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
13.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2002 Α ΑΡΗΣ
ΡΕΠΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2002 Γ  
     
ΓΗΠΕΔΟ ATHLETIC
10.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2003 Β ΠΕΡΑΙΑ
13.00 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2004 Β ΡΥΣΙΟ
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2012
ΓΗΠΕΔΟ PLANET
10.00 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2001 Β ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
11.00 ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 2002 Β Κ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ
12.45 ΠΑΙΔΙΚΟ 1999 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
     
ΓΗΠΕΔΟ ATHLETIC PARK
10.30 2002 Γ ΠΡΩΤΕΑΣ
11.30 2000 Α ΠΡΩΤΕΑΣ


  Πρόγραμμα Νέας Χρονιάς
Print

Η πρώτη προπόνηση θα πραγματοποιηθεί στις εγκαταστάσεις της Ακαδημίας στις 16 και 17 Αυγούστου  στις εξής ώρες : 18:00  οι γενν. 1997 και  19:00 οι γενν. 1994-1995-1996. Στις 18 Αυγούστου  στις 9.00 η ώρα τα τμήματα αυτά αναχωρούν για Ελατοχώρι.   Τα τμήματα τα οποία θα συμμετέχουν στο δεύτερο γκρουπ ( -1998-99-2000) της προετοιμασίας ξεκινούν προπονήσεις στις 25 και 26 Αυγούστου και ώρες 18:00 οι γενν. 1999-2000 και 19:00 οι γενν. 1998. Αντιστοίχως στις 27 Αυγούστου αναχωρούν για Ελατοχώρι.

Παρακαλούμε πολύ οι δηλώσεις συμμετοχής για την προετοιμασία να γίνουν εγκαίρως!!!

Ευχαριστούμε!



First Previous   Εμφάνισε 14 από 14 σελίδες   Next Last