Που θα μας βρείτε
Δείτε τα Βίντεο μας

Διατροφή


  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (17/02/2018)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-2-2018
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
9.00 BEBIDES 2007(2)-2008 (2)
    2009 (2)-2010
10.00 BEBIDES 2007 (1)- ΑΡΗΣ
    2009 (1)-ΑΡΗΣ
11.00 BEBIDES 2005(2)-2006(2)
    2008 (1)
12.30 BEBIDES 2005(1)-2006(1)
    2011-2012
     
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. 2001/02
10.15 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. 2003/04


Καλό τριήμερο και Καλή καθαρά Δευτέρα!



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (10-11/02/2018)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (03-04/02/2018)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-2-2018
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
10.30
2010-2011-2012
     
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΔΗΜ.ΚΑΛΑ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜΑ.
9.00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 ΑΓΡΟΤ.ΑΣΤΕΡ.
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΑΓΡΟΤ.ΑΣΤΕΡ.
11.00 LOVE ΠΡΟΠ-ΕΠΣΜ 2006 (1) ΠΑΟΝΕ
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17.30 ΔΗΜ.ΚΑΛΑ. ΠΡΟΠ-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 ΑΙΝΕΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΡΗΣ
14.00 ΑΙΝΕΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΑΕΤΟΙ-07
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΑΟΔ
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ.
11.30 JOGA BFC. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΝΙΚΗ ΠΟΛ/ΡΟΥ
13.00 JOGA BFC. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΑΕΤΟ ΒΑΣ/ΚΩΝ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 4-2-2018
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΙΝΕΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΚΡΗΝΗ
10.00 ΑΙΝΕΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΑΝΟΡΑΜΑ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 JOGA BFC. ΤΖΟΥΝ.-ΕΠΣΜ 2008 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
13.30 JOGA BFC. ΠΡΟΤΖ.-ΕΠΣΜ 2011 (1) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛ.
14.30 JOGA BFC. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 CHAMPIONS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΕ.ΠΥΛΑΙΑΣ
12.00 CHAMPIONS ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΧΑΝΘ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (2) ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜΑ.
11.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΠΑΟΝΕ
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ.
12.30 SHOOTERS ΠΡΟΤΖ.-ΕΠΣΜ 2009 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.30 BEBIDES ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) SPORTVILLAGE
10.30 BEBIDES ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) SPORTVILLAGE
11.45 BEBIDES ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) SPORTVILLAGE
13.30 ΤΕΦΑΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) SPORTVILLAGE
13.30 ΤΕΦΑΑ ΠΑΙΔΩΝ 2004 SPORTVILLAGE



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (27-28/01/2018)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-1-2018
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
10.30
2010-2011-2012
     
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (2) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ.
9.00 LOVE ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2006 (1) ΑΡΗΣ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 ΑΡΗΣ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΧΑΝΘ
10.30 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
13.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΠΑΟΚ
16.30 ΕΚΟ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 (1) ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 ΑΙΝΕΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝ.
12.00 ΑΙΝΕΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΠΑΟΔ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΟΜ.
11.30 JOGA BFC. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ.
14.00 JOGA BFC. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 28-1-2018
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΙΝΕΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΑΙΝΕΙΑΣ
10.00 ΑΙΝΕΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΕΤΟΙ Β
13.00 ΑΙΝΕΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.30 JOGA BFC. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 ART SOCCER
10.30 JOGA BFC. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦ.
12.00 JOGA BFC. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ
15.00 JOGA BFC. ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΠΑΟΝΕ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.30 CHAMPIONS ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΠΑΟΚ
12.00 CHAMPIONS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΡΣΑΚΛΗΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΠΑΟΔ
9.30 SHOOTERS ΠΡΟΤΖ.-ΕΠΣΜ 2009 (2) ΠΟΜ.
11.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΧΑΝΘ
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΡΗΣ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (20-21/01/2018)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-1-2018
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
10.30 2010      
10.30 2011-2012      
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ.
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (2) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜ.
13.30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΠΑΟΔ
13.30 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΑΙΝΕΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
13.00 ΑΙΝΕΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 NIKOΛOYΔΗ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2)
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛ.
12.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) SHOOTERS AC.
13.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ 1
13.00 F.F.F ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝ.
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 21-1-2018
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΙΝΕΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΕΤΟΙ 1
10.00 ΑΙΝΕΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1) ΚΡΗΝΗ 1
11.00 ΑΙΝΕΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΑΟΔ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.30 F.F.F ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 ΛΑΚΚΩΜΑ
13.00 F.F.F ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
14.30 F.F.F ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (2) ΟΡΦ.ΣΟΥΡ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.15 CHAMPIONS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
10.15 CHAMPIONS ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΙΝΕΙΑΣ-08
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.30 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (1) ΑΕ.ΠΥΛΑΙΑΣ
12.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΑΕ.ΚΡΗΝΗΣ
14.00 F.F.F. TZOYNIOΡ 2008 (2) ΛΑΚΚΩΜΑ
14.30 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005/6 ΠΟΜ.
16.15 F.F.F. ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ.



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (13-14/01/2018)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-1-2018
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
10.30 2002      
11.00 2010      
12.30 2011-2012      
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 LOVE ΤΖΟΥΝ.-ΕΠΣΜ 2006 (1) ΦΙΛ.ΘΕΡΜΗΣ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡ.
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 ΑΠΕ.ΛΑΓΚΑΔΑ
12.00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (2) ΑΙΝΕΙΑΣ
13.30 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 (1) ΠΑΟΔ
18.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 ΑΙΝΕΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) BARCELONICA
12.00 ΑΙΝΕΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
13.30 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΜΑΡΑΘ./ΑΡΗΣ
14.00 F.F.F ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΚΕΡ.ΑΓΓΕΛΟΧ.
14.00 F.F.F ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-1-2018
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΑΙΝΕΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
11.00 ΑΙΝΕΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΑΝΟΡΑΜΑ-07
12.00 ΑΙΝΕΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΑΝΟΡΑΜΑ-05
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 F.F.F ΤΖΟΥΝ.-ΕΠΣΜ 2008 (1) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ.
9.30 F.F.F ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1) ART SOCCER
15.00 F.F.F ΠΑΙΔΩΝ 2004 (2) ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 ΑΣΡΕΡΙΑ 1
9.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ.
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΣΡΕΡΙΑ 1
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
9.00 CHAMPIONS ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΑΡΗΣ
12.00 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (2) ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡ.
13.00 CHAMPIONS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (1) ΠΑΟΔ
         
ΚΑΛΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ !!!!!!



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ (27-28-29/12/2017)
Print

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ 27-28-29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ BEBIDES SPORT CENTER

ΩΡΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 27-12-2017

ΠΕΜ/ΤΗ 28-12-2017

ΠΑΡ/ΥΗ 29-12-2017

16.00-16.30

2004
2009 (1-2)
2010  

2004

2004
2009 [1-2]
2010

17.45

2006 [1]
2007 (1-2)
2011-2012 

2007 (1-2)
2006 (1)           

2007 (1-2)
2006 (1)
2011-2012

19.00

2008 (1-2)
2005 (2)
2006 (2)

2005 (2)
2006 (2)
2008 (1-2)

2005 [2]
2006 [2]
2008 [1-2]

 

ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27-28-29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 16.00 ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002-2003



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (22-23/12/2017)
Print
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-12-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
15.30 ΚΑΥΤΑΤΖ.
ΤΖΟΥΝΙΟΡ3Χ25' 2008 (1)
 
ΑΣΒ/ΧΩΡΙ/ΕΡΜ./ΚΟΥΔ.
15.00 PLANET ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΠΕΥΚΑ
16.00 PLANET ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΟΛΥΜΠΙΑΝΣ
         
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-12-2017
11.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1)  
12.30 PLANET ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
14.45 ΚΑΥΤΑΤΖ. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1)
ΚΟΔ./ΠΡΩ/ΑΣΠΕΥΚΑ
         
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 23-12-2017
9.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. 2001-2002    
10.00 BEBIDES
2003-2005 (2)-2006 (2)
   
11.00 BEBIDES
2007 (2)-2008 (1-2)
   
12.30 BEBIDES
2011-2012-2010-2009 (2)
   
 
2006 (1)-2004 ΡΕΠΟ!!
         
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ !!!



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (16-17/12/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
11.00 2012      
12.30 2011-2010      
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 (1) ΑΡΗΣ
10.00 ΜΑΤΤΑ ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 ΠΑΟΚ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (2) ΑΕ.ΦΑΛΗΡΟ
11.00 LOVE ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2006 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
15.00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΑΕ.ΦΑΛΗΡΟ
15.00 ΕΚΟ ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΑΚΑΔ.ΚΟΥΗ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΠΑΟΚ
9.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΑΕΤΟΙ -08
12.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009(2) ΑΕΤΟΙ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
13.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
15.00 F.F.F ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ
18.30 F.F.F. ΠΑΙΔΩΝ 2004 (2) ΑΕΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 AINEIA ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΑΕ.ΚΡΗΝΗΣ
12.00 AINEIA ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1) ΠΑΝΟΡΑΜΑ
13.00 AINEIA ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΙΝΕΙΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΠΑΟΝΕ
11.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΕ.ΚΡΗΝΗΣ
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005/6 ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
10.00 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔ.-10
11.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΠΟΜ.
12.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
14.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ.
14.30 F.F.F. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΠΑΟΝΕ-ART



  ΠΡΩΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (9-10/12/2017)
Print
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
12.30 2010      
12.30 2011-2012      
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 LOVE ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2006 (1) ΠΑΟΔ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΚΟΡΔΕΛΙΟ
9.30 ΠΑΟΝΕ ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΠΑΟΝΕ
10.30 ΕΚΟ ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 ΚΟΡΔΕΛΙΟ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 (1) ΑΚΑΔ.ΚΟΥΗ
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (2) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΙΝΕΙΑΣ 2
11.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007(1) ΑΕ.ΠΥΛΑΙΑΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ.
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΤΟΡΤΡΕΤΕΣΤΕ
12.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΑΟΔ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΠΑΟΝΕ
13.30 F.F.F. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 AINEIA ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
10.00 AINEIA ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10.00 AINEIA ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΑΕΤΟΙ 1
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΑΙΝΕΙΑΣ
11.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
11.30 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (1) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
13.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΜΕΝΤΕΚΑΣ
14.00 CHAMPION ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (2) ΠΟΜ
14.30 F.F.F. ΠΑΙΔΩΝ 2004 (2) ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦ.
15.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005/6 ART SOCCER



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (02-03/12/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-12-2017
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
     
9.45 2010      
12.30 2011-2012      
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (2) ΠΑΟΔ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΠΑΟΚ-ΚΟΥΛ.
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
12.00 ΔΗΜ.ΚΑΛ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
12.00 ΤΡΙΑΝΔΡ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 (1) ΑΧΙΛ.ΤΡΙΑΝ/ΑΣ
15.00 LOVE ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2006 (1) ΠΑΟΝΕ
16.30 ΕΚΟ ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΙΝΕΙΑΣ
13.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007(1) ΑΙΝΕΙΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΧΙΛ.ΤΡΙΑΝ/ΑΣ
13.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
16.00 F.F.F. ΠΑΙΔΩΝ 2004 (2) ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦ.
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-12-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΠΑΟΔ
13.30 F.F.F. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΑΝΑΓ.ΡΥΣΙΟΥ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 AINEIA ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΑΟΚ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
12.00 AINEIA ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
12.00 AINEIA ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΑΟΚ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΠΑΟΝΕ
10.30 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (2) ΑΝΑΓ.ΡΥΣΙΟΥ
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜ.
13.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΚΑΔ.ΡΕΑΛ
13.00 CHAMPION ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (1) ΠΑΟΔ
14.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΠΑΟΔ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (25-26/11/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-11-2017
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
11.00 2010   ΘΕΟ.  
12.00 2011-2012  
ΘΕΟ.-ΛΕΥΤ.
 
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
9.00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 (1) ΠΑΟΚ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΑΡΗΣ
11.00 LOVE ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2006 (1) ΑΡΗΣ
12.00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (2) ΕΡΜΗΣ
12.00 ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 ΚΕΡΑΥΝ.ΚΟΛΧ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΠΑΟΔ
11.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) STRAIKERS
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΑΟΝΕ
14.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΟΜ.
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ART SOCCER S.
11.00 F.F.F. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 AINEIA ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1) STRAIKERS
12.00 AINEIA ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13.00 AINEIA ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΕΤΟΙ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΑΙΝΕΙΑΣ-ΠΑΟ
9.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΑΕ.ΚΡΗΝΗΣ
9.30 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (2) ΠΑΟΔ
10.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
11.00 CHAMPION ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (1) ΑΡΣΑΚΛΗΣ
14.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) PRO-SOCCER
15.00 F.F.F. ΠΑΙΔΩΝ 2004 (2) ΜΕΓ.ΑΛΕΞ.



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (18-19/11/2017) - Ορθή επανάληψη
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (11-12/11/2017)
Print

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-11-2017

10.30

2011-2012

11.30 -2010     

     

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

9.00

LOVE

ΠΡΟΠΑΙ.-ΕΠΣΜ

2006 (1)

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜ

ΠΑΠ.

13.30

ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔ.

ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ

2002 (1)

ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.

ΑΠΟΣ.

13.30

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ

2004 (1)

ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.

ΠΑΠ.

15.00

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ

2002 (2)

ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜΑΡ.

ΟΡΦ.

15.00

ΜΙΚΡΑΣ

ΠΡΟΠΑΙ.-ΕΠΣΜ

2005 (1)

ΑΡΗΣ

ΛΕΥΤ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

11.00

F.F.F.

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

2005 (2)

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔ. 1

ΘΕΟ.

17.15

F.F.F.

ΠΑΙΔΩΝ

2003(2)

ΠΑΟΝΕ

ΠΑΠ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

10.00

ΑΙΝΕΙΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

2009 (1)

STRAIKERS

ΛΕΥΤ

12.00

ΑΙΝΕΙΑΣ

TΖΟΥΝΙΟΡ

2007 (1)

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝ(2)

ΠΕΤΡ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

12.00

LOVE

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

2007 (2)

ΠΡΩΤ/ΤΕΣ ΠΕΥΚ.

ΧΡΗΣ

12.00

CHAMPION

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

2009 (2)

ΑΝΑΓ.ΠΑΝΟΡΑΜ.

ΠΑΠ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

11.00

F.F.F. (9Χ9)

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

2008 (1)

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΘΕΟ.

11.00

F.F.F.

ΜΠΑΜΠΙΝΙ

2011 (2)

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΩΜ

ΧΡΗΣ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

10.00

AINEIA

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

2006 (1)

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡ.-06

ΠΑΠ.

11.00

AINEIA

ΜΠΑΜΠΙΝΙ

2011 (1)

ΠΑΟΔ

ΠΑΠ.

12.00

AINEIA

ΤΖΟΥΝΙΟΡ (7Χ7)

2007 (2)

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡ.-08

ΧΡΗΣ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

11.00

ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

2008 (2)

ΑΣΤΕΡΙΑ

ΛΕΥΤ.

13.00

ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

2009 (1)

ΑΡΗΣ

ΛΕΥΤ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

9.00

LOVE

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

2006 (2)

ΕΘΝ. ΠΥΛΑΙΑΣ

ΘΕΟ.

11.00

CHAMPIONS

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

2007 (1

ΠΡΩΤΕΑΣ

ΠΕΤΡ.

11.30

SHOOTERS

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

2009 (2)

ΠΑΟΝΕ

ΠΑΠ

15.00

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ

2003 (1)

ΠΑΟΚ

ΠΕΤΡ.

16.30

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ

2003 (2)

SHOOTERS

ΘΕΟ.

13.00

F.F.F.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

2010 (1)

ΔΙΓ.ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

ΘΕΟ

14.00

F.F.F.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

2010 (2)

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩ.

ΘΕΟ.


 


  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (04-05/11/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 4-11-2017
10.30 2011-2012 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ    
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜ.
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 (1) ΠΑΟΔ
10.30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΑΧΙΛ.ΤΡΙΑΝΔΡ.
10.30 ΠΕΡΙΒ/ΚΙΟΥ ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
12.00 ΔΗΜ.ΚΑΛ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
12.30 ΠΑΟΝΕ ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2006 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
17.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
13.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜ.
17.00 F.F.F. ΠΑΙΔΩΝ 2004(2) ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1)
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔ.
13.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΑΝΑΓ.ΠΑΝΟΡΑ.
12.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΑΟΔ
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
13.00 CHAMPION ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΕ.ΠΥΛΑΙΑΣ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-11-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΧΙΛ.ΤΡΙΑΝΔΡ.
14.00 F.F.F. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ART S./ΠΑΟΝΕ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 AINEIA ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΑΙΝΙΑΣ
11.00 AINEIA ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1)
ΑΜΣ.ΠΑΝΟΡΑΜΑ
14.00 AINEIA ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΕΤΟΙ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.30 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΑΟΝΕ
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΑΚΑΔ.REAL
17.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2) ΑΙΝΙΑΣ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (21-22/10/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
9.30 2011-2012 -2010
ΠΑΠ.-ΛΕΥΤ.-ΧΡΗΣ.
 
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔ.
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
13.15 ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2006 (1) ΠΑΟΔ
13.30 ΔΗΜ.ΚΑΛ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (2) ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜ.
13.30 ΕΚΟ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 (1) ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑ
15.00 EKO ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔ.
13.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΘΕΡΜΗ
11.00 CHAMPION ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΤΕΡΜΩΝ
12.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔ.
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (1) ΠΑΟΝΕ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 AINEIA ΤΖΟΥΝΙΟΡ(7Χ7) 2007 (2) ΑΕΤΟΙ
10.00 AINEIA ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΑΟΔ
10.00 AINEIA ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΑΕΤΟΙ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.30 BEBIDES ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΑΟΚ-ΚΟΥΛΟΥ.
10.30 BEBIDES ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΑΟΚ-ΚΟΥΛΟΥ.
11.00 BEBIDES ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΑΝΑΓ.ΡΥΣΙΟΥ
12.00 BEBIDES ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΠΑΟΚ-ΚΟΥΛΟΥ.
12.00 BEBIDES ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.30 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (2) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔ.
11.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
12.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
14.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΑΠΟΛ-ΠΑΟΔ
17.00 F.F.F. ΠΑΙΔΩΝ 2004 (2) ΘΕΡΜΗ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (14-15/10/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-10-2017
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
11.00 2011-2012  
ΠΑΠ.-ΛΕΥΤ.
   
           
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 (1)
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΠ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (2) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔ. ΠΕΤΡ.
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΧΑΝΘ ΠΕΤΡ.
13.30 ΜΙΚΡΑΣ ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΠΑΟΚ ΛΕΥΤ.
           
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
11.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΚΑΔ.ΑΙΝΕΙΑΣ ΧΡΗΣ.
14.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΠΑΟΔ ΠΕΤΡ.
           
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
10.00 CHAMPION ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΤΡΟΜ.ΤΡΙΑΔ. ΘΕΟ.
10.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ ΛΕΥΤ.
11.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΤΟΡΤΡΕΤΕΣΤΕ ΘΕΟ.
13.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΧΡΗΣ.
15.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΑΚ.ΟΛΥΜΠΙΑΚ. ΧΡΗΣ.
           
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
9.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ 2002 (1) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΌ.
11.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ 2001 ΑΡΗΣ ΑΠΌ.
           
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
10.00 AINEIA ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΑΠ.
10.00 AINEIA ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣ.
11.00 AINEIA ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΠ.
           
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
12.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ ΛΕΥΤ.
13.00 F.F.F. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΘΕΟ.
           
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
9.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ ΛΕΥΤ.
9.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΠΑΟΔ ΘΕΟ.



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (07-08/10/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-10-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
 
9.30 BEBIDES
2006(1)-2006(2)-2007(2)
   
10.30 BEBIDES
2004/5(2)-2008(2)-2008(1)
   
11.30 BEBIDES
2007(1)-2009(2)-2010
   
12.30 BEBIDES 2011-2012    
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ 2002 (1) ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ.
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (1) ΠΑΟΔ
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ 2002(2) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
13.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ 2001 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΑΝΟΡΑΜΑ
13.30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 2004 (1) ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
13.30 ΔΗΜ.ΚΑΛ. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-10-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
13.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠΙΑ.



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (30/09/2017 - 01/10/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-9-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
 
11.30 BEBIDES 2005(2)-2004(2)    
12.30 BEBIDES 2011-2012-2010    
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2004 (1) ΠΑΟΚ-05
13.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ 2001 ΠΑΟΚ-ΑΕΤΟΙ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
10.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΑΟΔ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΔΗΜ.ΑΜΠ. ΝΕΩΝ 2002 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠ.
11.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΕΔΕΣΣΑΊ΄ΚΟΣ
11.00 PLANET ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΑΟΚ-07
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-10-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
9.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. 2003(1)-2002(2)    
10.45 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. 2003(2)-2004(2)    
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΡΩΤΕΑΣ
10.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜ.
10.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛ.
11.00 F.F.F. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1) ΠΑΟΝΕ
11.00 F.F.F. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠΙΑ.
12.00 F.F.F. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (23/09/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-9-2017 (ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ)
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
9.30 BEBIDES 2005/4(2)-2006(2)-2006(3)
10.30 BEBIDES 2007(2) -2008(2)-2009(2)-2001
11.30 BEBIDES 2009 (1)-2010
12.30 BEBIDES 2011-2012
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΚ.ΚΟΥΗ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (1) ΠΑΟΚ-04
9.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΘΕΡΜΗ
11.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛ.
12.00 ΔΗΜ.ΚΑΛΑ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
13.15 ΔΗΜ.ΚΑΛΑ. ΝΕΩΝ 2002 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
13.00 PLANET ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 ΑΡΗΣ-05
14.00 PLANET ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΑΡΗΣ-04



First Previous  Εμφάνισε 1 από 10 σελίδες   Next Last