Που θα μας βρείτε
Δείτε τα Βίντεο μας

Διατροφή


  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (18-19/11/2017) - Ορθή επανάληψη
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (11-12/11/2017)
Print

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-11-2017

10.30

2011-2012

11.30 -2010     

     

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

9.00

LOVE

ΠΡΟΠΑΙ.-ΕΠΣΜ

2006 (1)

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜ

ΠΑΠ.

13.30

ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔ.

ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ

2002 (1)

ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.

ΑΠΟΣ.

13.30

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ

2004 (1)

ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.

ΠΑΠ.

15.00

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ

2002 (2)

ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜΑΡ.

ΟΡΦ.

15.00

ΜΙΚΡΑΣ

ΠΡΟΠΑΙ.-ΕΠΣΜ

2005 (1)

ΑΡΗΣ

ΛΕΥΤ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

11.00

F.F.F.

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

2005 (2)

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔ. 1

ΘΕΟ.

17.15

F.F.F.

ΠΑΙΔΩΝ

2003(2)

ΠΑΟΝΕ

ΠΑΠ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

10.00

ΑΙΝΕΙΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

2009 (1)

STRAIKERS

ΛΕΥΤ

12.00

ΑΙΝΕΙΑΣ

TΖΟΥΝΙΟΡ

2007 (1)

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝ(2)

ΠΕΤΡ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

12.00

LOVE

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

2007 (2)

ΠΡΩΤ/ΤΕΣ ΠΕΥΚ.

ΧΡΗΣ

12.00

CHAMPION

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

2009 (2)

ΑΝΑΓ.ΠΑΝΟΡΑΜ.

ΠΑΠ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

11.00

F.F.F. (9Χ9)

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

2008 (1)

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΘΕΟ.

11.00

F.F.F.

ΜΠΑΜΠΙΝΙ

2011 (2)

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΩΜ

ΧΡΗΣ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

10.00

AINEIA

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

2006 (1)

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡ.-06

ΠΑΠ.

11.00

AINEIA

ΜΠΑΜΠΙΝΙ

2011 (1)

ΠΑΟΔ

ΠΑΠ.

12.00

AINEIA

ΤΖΟΥΝΙΟΡ (7Χ7)

2007 (2)

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡ.-08

ΧΡΗΣ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

11.00

ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

2008 (2)

ΑΣΤΕΡΙΑ

ΛΕΥΤ.

13.00

ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

2009 (1)

ΑΡΗΣ

ΛΕΥΤ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΕΝ.

ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

 

9.00

LOVE

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

2006 (2)

ΕΘΝ. ΠΥΛΑΙΑΣ

ΘΕΟ.

11.00

CHAMPIONS

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

2007 (1

ΠΡΩΤΕΑΣ

ΠΕΤΡ.

11.30

SHOOTERS

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

2009 (2)

ΠΑΟΝΕ

ΠΑΠ

15.00

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ

2003 (1)

ΠΑΟΚ

ΠΕΤΡ.

16.30

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ

2003 (2)

SHOOTERS

ΘΕΟ.

13.00

F.F.F.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

2010 (1)

ΔΙΓ.ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

ΘΕΟ

14.00

F.F.F.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

2010 (2)

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩ.

ΘΕΟ.


 


  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (04-05/11/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 4-11-2017
10.30 2011-2012 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ    
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜ.
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 (1) ΠΑΟΔ
10.30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΑΧΙΛ.ΤΡΙΑΝΔΡ.
10.30 ΠΕΡΙΒ/ΚΙΟΥ ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
12.00 ΔΗΜ.ΚΑΛ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
12.30 ΠΑΟΝΕ ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2006 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
17.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
13.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜ.
17.00 F.F.F. ΠΑΙΔΩΝ 2004(2) ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1)
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔ.
13.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΑΝΑΓ.ΠΑΝΟΡΑ.
12.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΑΟΔ
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
13.00 CHAMPION ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΕ.ΠΥΛΑΙΑΣ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-11-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΧΙΛ.ΤΡΙΑΝΔΡ.
14.00 F.F.F. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ART S./ΠΑΟΝΕ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 AINEIA ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΑΙΝΙΑΣ
11.00 AINEIA ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1)
ΑΜΣ.ΠΑΝΟΡΑΜΑ
14.00 AINEIA ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΕΤΟΙ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.30 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΑΟΝΕ
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΑΚΑΔ.REAL
17.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2) ΑΙΝΙΑΣ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (21-22/10/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
9.30 2011-2012 -2010
ΠΑΠ.-ΛΕΥΤ.-ΧΡΗΣ.
 
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔ.
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
13.15 ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2006 (1) ΠΑΟΔ
13.30 ΔΗΜ.ΚΑΛ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (2) ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜ.
13.30 ΕΚΟ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 (1) ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑ
15.00 EKO ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔ.
13.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΘΕΡΜΗ
11.00 CHAMPION ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΤΕΡΜΩΝ
12.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔ.
12.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (1) ΠΑΟΝΕ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 AINEIA ΤΖΟΥΝΙΟΡ(7Χ7) 2007 (2) ΑΕΤΟΙ
10.00 AINEIA ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΑΟΔ
10.00 AINEIA ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΑΕΤΟΙ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.30 BEBIDES ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΑΟΚ-ΚΟΥΛΟΥ.
10.30 BEBIDES ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΑΟΚ-ΚΟΥΛΟΥ.
11.00 BEBIDES ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΑΝΑΓ.ΡΥΣΙΟΥ
12.00 BEBIDES ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΠΑΟΚ-ΚΟΥΛΟΥ.
12.00 BEBIDES ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.30 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 (2) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔ.
11.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
12.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
14.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΑΠΟΛ-ΠΑΟΔ
17.00 F.F.F. ΠΑΙΔΩΝ 2004 (2) ΘΕΡΜΗ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (14-15/10/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-10-2017
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
11.00 2011-2012  
ΠΑΠ.-ΛΕΥΤ.
   
           
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2004 (1)
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΠ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (2) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔ. ΠΕΤΡ.
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΧΑΝΘ ΠΕΤΡ.
13.30 ΜΙΚΡΑΣ ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΠΑΟΚ ΛΕΥΤ.
           
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
11.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΚΑΔ.ΑΙΝΕΙΑΣ ΧΡΗΣ.
14.00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΠΑΟΔ ΠΕΤΡ.
           
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
10.00 CHAMPION ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΤΡΟΜ.ΤΡΙΑΔ. ΘΕΟ.
10.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2010 ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ ΛΕΥΤ.
11.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΤΟΡΤΡΕΤΕΣΤΕ ΘΕΟ.
13.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΧΡΗΣ.
15.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΑΚ.ΟΛΥΜΠΙΑΚ. ΧΡΗΣ.
           
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
9.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ 2002 (1) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΌ.
11.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ 2001 ΑΡΗΣ ΑΠΌ.
           
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
10.00 AINEIA ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΑΠ.
10.00 AINEIA ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣ.
11.00 AINEIA ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΠ.
           
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
12.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ ΛΕΥΤ.
13.00 F.F.F. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (2) ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΘΕΟ.
           
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ  
9.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ ΛΕΥΤ.
9.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΠΑΟΔ ΘΕΟ.



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (07-08/10/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-10-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
 
9.30 BEBIDES
2006(1)-2006(2)-2007(2)
   
10.30 BEBIDES
2004/5(2)-2008(2)-2008(1)
   
11.30 BEBIDES
2007(1)-2009(2)-2010
   
12.30 BEBIDES 2011-2012    
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ 2002 (1) ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ.
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (1) ΠΑΟΔ
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ 2002(2) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
13.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ 2001 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΑΝΟΡΑΜΑ
13.30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ 2004 (1) ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
13.30 ΔΗΜ.ΚΑΛ. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-10-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
13.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠΙΑ.



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (30/09/2017 - 01/10/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-9-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
 
11.30 BEBIDES 2005(2)-2004(2)    
12.30 BEBIDES 2011-2012-2010    
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2004 (1) ΠΑΟΚ-05
13.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ 2001 ΠΑΟΚ-ΑΕΤΟΙ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
10.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΑΟΔ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΔΗΜ.ΑΜΠ. ΝΕΩΝ 2002 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠ.
11.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΕΔΕΣΣΑΊ΄ΚΟΣ
11.00 PLANET ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΑΟΚ-07
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-10-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
9.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. 2003(1)-2002(2)    
10.45 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. 2003(2)-2004(2)    
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΡΩΤΕΑΣ
10.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜ.
10.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛ.
11.00 F.F.F. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2011 (1) ΠΑΟΝΕ
11.00 F.F.F. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠΙΑ.
12.00 F.F.F. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (23/09/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-9-2017 (ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ)
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
9.30 BEBIDES 2005/4(2)-2006(2)-2006(3)
10.30 BEBIDES 2007(2) -2008(2)-2009(2)-2001
11.30 BEBIDES 2009 (1)-2010
12.30 BEBIDES 2011-2012
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΚ.ΚΟΥΗ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (1) ΠΑΟΚ-04
9.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΘΕΡΜΗ
11.00 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛ.
12.00 ΔΗΜ.ΚΑΛΑ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
13.15 ΔΗΜ.ΚΑΛΑ. ΝΕΩΝ 2002 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
13.00 PLANET ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 ΑΡΗΣ-05
14.00 PLANET ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΑΡΗΣ-04



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (16-17/09/2017)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (09-10/09/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 9-9-2017
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
9.30 BEBIDES
2006 (2-3)-2005 (2)-2004(2)
   
10.30 BEBIDES 2007 -2008 (2)    
11.30 BEBIDES 2009 (2)-2010    
12.30 BEBIDES 2011-2012    
         
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 ΕΚΟ ΠΑΙΔΩΝ 2004 (1) ΠΡΩΤΕΑΣ
10.30 ΕΚΟ ΝΕΩΝ 2002 ΑΚΑΔ.ΚΟΥΗ
11.30 ΕΚΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΠΡΩΤΕΑΣ
12.00 ΕΚΟ ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΑΚΑΔ.ΚΟΥΗ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
11.00 ΜΑΤΤΑ ΝΕΩΝ 2001 Κ17 ΠΑΟΚ
11.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 ΠΑΟΚ-09
14.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΤΖΟΥΝ.(11Χ11) 2006 (1) ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10-9-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 ΤΖΙΟΛΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΡΥΣΙΟ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (17-18/06/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-6-2017 (ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ)
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
9.00 BEBIDES 2009-2010-2011    
10.00 BEBIDES 2004/5-2006 (2/3)-2007(1)-    
11.30 BEBIDES 2007 (2)-2008    
10.00 ΤΖΙΟΛΑΣ 2004-2003    
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-6-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 2000/01 Κ17 ΟΜ.ΣΟΥΗΔΙΑΣ
10.00 ΤΖΙΟΛΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΡΥΣΙΟ
10.40 ΤΖΙΟΛΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΑΚ.ΟΛΥΜΠ.
10.40 ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΑΟΝΕ
11.20 ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΗΦΑΙΣΤΟΣ
11.20 ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΠΑΟΝΕ
12.00 ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (9-10-11/06/2017)
Print
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9-6-2017
ΤΟΥΡΝΟΥΑ "ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ"
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
17.15 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΜΠΑΜ.-ΠΡΟΤΖ 2010-2009(1) ΤΖΙΟΛΑ-ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
17.35 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΜΠΑΜ.-ΠΡΟΤΖ 2010-2009(1) ΜΕΓ.ΑΛEJ.-REAL T.
17.55 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΜΠΑΜ.-ΠΡΟΤΖ 2010-2009(1) BAO-MEΓΑΣ ΑΛΕΞ.
         
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-6-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.30 ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004 2005(1)
11.30 ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 2003 2002
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ 20'
11.30 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΕΘΝ.ΠΥΛΛΑΙΑΣ
11.50 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) SHOOTERS GIRL
12.30 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΠΕΝ.ΑΠΟΝΟΜΙ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.30 LOVE ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2) ΟΡΦ.ΣΟΥΡΩΤΗΣ
11.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
12.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-6-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.30 SHOOTERS ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010/11 ΠΟΜ
10.50 SHOOTERS ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010/11 ΑΡΣΑΚΛΗΣ
11.30 SHOOTERS ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010/11 ΠΕΝ.ΑΠΟΝΟΜΙ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΗΦΑΙΣΤΟΣ
10.00 ΤΖΙΟΛΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΠΑΟΝΕ
10.00 ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004/5 ΑΚ.ΟΛΥΜΠ.
10.40 ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
10.40 ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004/5 ΠΑΟΝΕ
11.20 ΤΖΙΟΛΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
         
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-6-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 BEBIDES ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010-11  
10.00 BEBIDES ΝΕΩΝ 2001  
11.30 BEBIDES ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (2)-(3)-2005 (2)  



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (03-04/06/2017)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (27-28/05/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-5-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ATHL.PARK ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11.00 ATHL.PARK ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (8) ΚΡΗΝΗ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) SCHOOTERS
10.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (2) ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡ.-06
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΤΖΙΟΛΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΗΦΑΙΣΤΟΣ
10.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (3) ARIS WOMEN
10.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΝΕΩΝ 2000/01 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
10.15 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΑΡΗΣ-06
13.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΑΡΗΣ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 28-5-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. 1
10.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ATHLET.P. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010 (1) ΑΕΤΟΙ-10
11.00 ATHLET.P. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004 ΑΕΤΟΙ
13.00 ATHLET.P. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004/5 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
13.00 LOVE ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2)  
13.00 ΚΟΥΗ ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΑΚ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (2) ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡ.-07
11.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (2) ΑΡΣΑΚΛΗΣ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (20-21/05/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-5-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.30 ΕΚΟ ΠΑΙΔΩΝ 2002 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
10.30 ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004 (1) ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
13.30 ΚΟΥΗ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΑΕ.ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ATHL.PARK ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΑΤΡΟΜ.ΤΡΙΑΔ.
12.00 ATHL.PARK ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (3) ΑΕ ΤΟΥΜΠΑΣ
15.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004/5 ΘΕΡΜΗ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (1) ΒΑΟ
12.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (2) ΑΣΤΕΡΙΑ
13.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΣΤΕΡΙΑ
13.15 ΤΖΙΟΛΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΘΕΡΜΗ
14.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 21-5-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
10.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
11.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΑΕΦ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ATHLET.P. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΠΑΝΟΡΑΜΑ
13.00 ATHLET.P. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010 (1) REAL TEAM
14.00 ATHLET.P. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΠΕΥΚΑ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2) ΠΑΟΚ-04
10.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΝΕΩΝ 2002 ΦΙΝ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ
12.00 BEBIDES ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΑΝ.ΕΠΑΝΩΜΗΣ
14.00 CHAMPION ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΠΑΟΔ-09
15.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (2) ΠΑΟΔ-07



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (13-14/05/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-5-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ATHL.PARK ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) AETOI-08
11.00 ATHL.PARK ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) STRAIKERS
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (3) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
9.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΠΥΡΣΟΣ
11.00 ΤΖΙΟΛΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004/5 ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜ.
12.00 ΤΖΙΟΛΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔ.
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-5-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004/5 AJAX-ΑΣΤΕΡΑΣ
16.00 LOVE ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2) ΘΕΡΜΗ
10.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠ.
10.00 ATHLET.P. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΕ. ΠΥΛΑΙΑΣ
11.00 ATHLET.P. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010 (1) ΑΕ. ΠΥΛΑΙΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 ΚΟΥΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΚ.ΚΟΥΗ
12.00 ΚΟΥΗ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΚ.ΚΟΥΗ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 SCHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) SHOOTERS
10.00 SCHOOTERS ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010/11 ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
12.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (2) ΑΣΤΕΡ.ΡΑΙΔΕΣΤ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΑΕΛ
11.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004 ΑΕΛ
11.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΑΕΛ
13.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΝΕΩΝ 2002 ΦΙΝ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (06-07/05/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-5-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 (1) ΑΙΝΕΙΑΣ-ΠΑΟ
9.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 (2) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
10.00 ΛΕΟΝΤΩΝ ΠΡΟΠ-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚ.
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΠΑΟΚ.ΚΟΥΛΟΥΡ.
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΠ.-ΕΠΣΜ 2004 ΑΜΣ.ΝΙΚΟΠΟΛΗ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ATHL.PARK ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΠΑΟΝΕ
14.00 ATHL.PARK ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΤΖΙΟΛΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔ.
12.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΧΑΝΘ
15.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ
14.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΠΑΙΔΩΝ 2002 (1) ΚΕΡΑΥΝ.ΑΓ.ΠΑΥ.
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 7-5-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΑΡΗΣ-07
10.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
12.00 BEBIDES ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΠΟΣ.ΜΗΧΑΝΙΩΝ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 ATHLET.P. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΜΣ.ΠΑΝΟΡΑΜ.
12.00 ATHLET.P. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΠΑΟΝΕ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΕΚΟ ΝΕΩΝ 2000 ΑΓΡΟΤ.ΑΣΤΕΡ
11.30 ΕΚΟ ΝΕΩΝ 2001 ΑΚ.ΚΟΥΗ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.30 SCHOOTERS ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010 ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ
11.30 SCHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΠΟΜ-09
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (2) ΑΙΝΕΙΑΣ-ΠΑΟ
10.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (3) ΑΚ.ΚΟΥΔΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010 ΠΑΊ΄ΚΟ ΓΟΥΜ.
11.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΠΑΙΔΩΝ 2002 (2) ΠΑ΄Ι΄ΚΟ ΓΟΥΜ.
12.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΑΊ΄ΚΟ ΓΟΥΜ.
13.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΠΑ΄Ι΄ΚΟ ΓΟΥΜ.
14.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2) ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (29-30/04/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 29-4-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2000 ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
9.00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΗΡΑΚΛΗΣ
9.00 F.F.F. ΠΡΟΠ-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΑΚΑΔ.ΚΟΥΗΣ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜΑΡ.
13.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 (2) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ATHL.PARK ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) BARCELONICA
14.00 ATHL.PARK ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΚΡΗΝΗ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 F.F.F. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
11.00 ΤΖΙΟΛΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΟΚ
11.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΟΚ
12.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΑΙΝΕΙΑΣ-07
12.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (3) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
14.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004 ΠΡΩΤΕΑΣ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 30-4-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.15 LOVE ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2) SHOOTERS AC.
10.30 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004/5 TORTRETESTE
11.30 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004/5 ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΩΦ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΑΡΗΣ-06
12.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΡΗΣ-08
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
13.00 ATHLET.P. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΚΡΗΝΗ
13.00 ATHLET.P. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ΜΙΚΡΑΣ ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 (1) ΑΙΝΕΙΑΣ
10.30 SCHOOTERS ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010 SHOOTERS AC.
11.30 SCHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΒΑΣΙΛΙΚΑ
14.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (2) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (08-09/04/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 8-4-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 (2) ΗΦΑΙΣΤΟΣ
9.00 ΕΚΟ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΚΟΥΗΣ 1
10.15 F.F.F. ΠΡΟΠ-ΕΠΣΜ 2005 (1) ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ
10.30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004 ΚΕΡΡ.ΑΓΓΕΛΟΧ.
10.30 ΕΚΟ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΑΙΝΕΙΑΣ
12.00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 (1) ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ
13.30 ΜΙΚΡΑΣ ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2000 (1) ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 CHAMPION ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
10.00 ATHL.PARK ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) REAL TEAM 1
11.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (3) SHOOTERS AC.
11.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΠΑΟΔ-07
11.00 ATHL.PARK ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ.
12.00 ΤΖΙΟΛΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΑΣΤ.ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
13.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ   ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 9-4-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004/5 ΠΟΜ.



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (01-02/04/2017)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 1-4-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 (2) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
11.30 F.F.F. ΠΡΟΠ.ΕΠΣΜ 2005 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
13.30 ΜΙΚΡΑΣ ΠΡΟΠ-ΕΠΣΜ 2004 ΠΑΟΚ
13.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (1) ΠΑΟΚ
15.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2002 (2) ΤΟΡΤΡΕΤΕΣΤΕ
15.00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΠΣΜ 2003 (1) ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ
16.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓ. ΝΕΩΝ-ΕΠΣΜ 2001 (1) ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ATHL.PARK ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΑΕ.ΠΥΛΑΙΑΣ
10.00 ATHL.PARK ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΑΕΤΟΙ-08
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
11.00 CHAMPION ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (1) ΠΑΟΚ
14.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (1) ΠΥΡΣΟΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΤΖΙΟΛΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (2) ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜ.
11.00 LOVE ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (3) ART SOCCER S.
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-2017
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 ATHL.PARK ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 (2) ΑΕ.ΠΥΛΑΙΑΣ
10.00 ATHL.PARK ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΡΕΑΛ ΤΕΑΜ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
9.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) AE.ΚΡΗΝΗΣ
10.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (1) ΑΡΗΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
10.00 SHOOTERS ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2010 ΠΟΜ-10
14.00 SHOOTERS ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΠΑΟΔ-09
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 LOVE ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2005 (1) ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ
17.00 LOVE ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2) ΗΦΑΙΣΤΟΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
12.00 F.F.F. ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007 ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤ.
12.30 F.F.F. ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004/5 ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤ.
12.00 ΜΑΚΕΔΟΝ. ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΑΟΚ-09
13.00 CHAMPION ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2006 (2) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ



First Previous  Εμφάνισε 1 από 9 σελίδες   Next Last